Hakkımızda

Amerika Vizem ekibi olarak sizlere Amerika’da yaşam, hayat şartları, iş ve eğitim imkanları gibi alanlarda en profesyonel hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Amerika’ya adım atma hayalinizi gerçeğe dönüştürürken, yanınızda olmanın gururunu yaşıyoruz.

Çeliksoy & Kılınç Law Firm olarak alanında uzman ve deneyimli ekibimiz, Amerika’da yaşama serüveninizin en başından sonuna kadar sizlere en benzersiz deneyimi yaşatmak için çaba sarf ediyor. Hukuki danışmanlık hizmetlerimizle, Amerika’da karşılaşabileceğiniz her türlü hukuki sorun ve engelleri aşmanızda yanınızdayız.

Hayallerinize doğru attığınız bu adımda, en profesyonel ve doğru danışmanlık hizmetini almanız bizim öncelikli amacımız. Her bireyin ve ailenin ihtiyaçlarının farklı olduğunun bilincindeyiz ve bu yüzden her müşterimize özel, titizlikle hazırlanmış çözümler sunuyoruz. Eğitim, iş imkanları, yaşam koşulları ve daha fazlası hakkında kapsamlı bilgiler ve stratejik yönlendirmelerle sizlere rehberlik ediyoruz.

Amerika’da yeni bir hayat kurma yolculuğunuzda güvenilir bir ortak olarak, her adımda yanınızdayız. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!

Sunduğumuz Hizmetlere Göz Atın

Başvurmak istediğiniz vize türü hakkında daha detaylı bilgi almak için bize hemen WhatsApp üzerinden ulaşın.

H-1B Vizesi

H-1B vizesi, yabancı profesyonellerin ABD’de çalışmasına izin veren bir vize türüdür. Detaylı bilgi için tıklayın.

EB-2 Vizesi

EB-2, ABD’de kalifiye yabancı profesyoneller ve akademisyenler için bir göçmen vize kategorisidir. Detaylı bilgi için tıklayın.

O-1 Vizesi

O-1 vizesi, ABD’ye olağanüstü yeteneklere sahip bireylerin girişine izin veren bir vize türüdür. Detaylı bilgi için tıklayın.

Başa dön tuşu